קורסים והרצאות

shutterstock_337964138.jpeg

קורסים, הרצאות, ימי עיון וייעוץ למוסדות אקדמיה

לצד התפקידים הרבים בהם עסקתי בעולמות הפרסום וההייטק, תמיד עמדה לנגד עיניי המחויבות האישית ללמד ולהכשיר את הדורות הבאים. במסגרת תפקידי השונים כמרצה העברתי קורסים רבים בעיצוב דיגיטלי, פיתוח אתרי אינטרנט ופיתוח פולסטאק לפיתוח אפליקציות מובייל במכללות פרטיות ובמוסדות אקדמיים. הערך המוסף אותו אני מוסיף לתכנית הלימודים הנו הניסיון המעשי שלי בתחום הפיתוח, העיצוב והמוצר.  

 
shutterstock_571172662.jpeg

פיתוח אפליקציות מובייל

מ-0 ל-100 בארבעה חודשים

קורס פיתוח אפליקציות מובייל משלב התכנון והאיפיון ועד שלב העלאת האפליקציות לחנויות האפליקציות של Apple ו-Google. פיתוח אפליקציות ״מאפס ל-100״ הנו תהליך מורכב אשר דרש בעבר הלא רחוק עבודת צוות רחב, זמן פיתוח ארוך וגיוס משאבים כלכליים. כיום מתכנתי פולסטאק הלומדים את כל סביבת הפיתוח כולל צד הלקוח React Native צד השרת NodeJS ומסדי הנתונים MongoDB, יכולים לפתח בכוחות עצמם אפליקצייה מלאה. הידע הנרכש בקורס הפולסטאק מכשיר את הסטודנטים להתמודד עם סביבת הפיתוח החדשנית והמתקדמת ולהתמצא בכל שלבי ההקמה.

shutterstock_1211841307.jpeg

עיצוב / ניהול מוצר בעולם המשחקיות

מעצב מוצר הוא זה שאחראי לעיצוב האישיות של המוצר. לרוב, מעצב מוצר מגיע מרקע של מספר תחומים והתמחויות הן בעולם הפיתוח (כתיבת תוכנה / קוד), הן בעולם עיצוב חווית משתמש והן בעולם עיצוב ממשק המשתמש. יש לו יכולות לקחת רעיון ראשוני וללוות אותו בכל שלבי הבנייה שלו, מבחינה ניהולית, החל מכתיבת האיפיון, ניהול תהליך העיצוב והחוויה, ניהול תהליכי הפיתוח וניתן להגדיר את תפקידו כ-״אבי המוצר״. מעצב המוצר הוא המקור לכל הסוגיות, השאלות, הפונקציונאליות, ההתנהגות והנראות של המוצר. 

יזמים, מעצבים, מתכנתים בואו ללמוד כיצד להיות מעצבי מוצר מנצחים המשלבים מגוון יכולות מוצר עם תורת המשחקיות Gamification ולעסוק בתחום החם ביותר כיום!

shutterstock_1414838384.jpeg

משחקיות בכל מקום!

סדנה יומית להטמעת משחקיות בארגונים, חינוך, אקדמיה ויזמות

גיימיפיקשן - או משחקיות נמצאת בכל מקום. גם אם אנחנו לא תמיד שמים לב לכך ורוב הסיכויים שנתקלתם בזה רק מעולם לא העלתם בדעתכם שיש לכך שם או תואר כלשהו. אז מהי בעצם משחקיות? יש שיקראו לה אסטרטגיה או שיטה אני מכנה אותה תורה. כן, לא פחות מתורה, תורת המשחקיות. בחינוך, בכלכלה, בשיווק ומכירות, היא פשוט נמצאת בכל מקום. מטרת הגיימיפיקשן היא בעצם ליצור מעורבות, לפתח מיומנויות, להגביר את החוויה והמוטיבציה ולהניע להישגים בדומה לחווית משחקים (דיגיטליים או משחקי קופסה).

יום עיון מרתק להעשרה ולמידה לחברות, ארגונים יזמים המעוניינים לדעת הכל על תורת המשחקיות ושיטות הטמעת המשחקיות בכל רעיון - מכל תחום.